7 yıl önce açmıştım blogu. Bu süre zarfında haliyle değişen her şey gibi blogunda artık yenilenme zamanı geldiğine karar verdim. (Bakmayın aslında bu kararı 2018 vermiştim. Uygulamak 2020′ ye kısmetmiş). Peki bu zaman diliminde ne yaptım? Neden değişikliğe karar verdim? Bu sorulara cevap verip bir kaç cümleyle akifvurucu.com’ daki 3. güncelleme yazımı tamamlamak istiyorum.

Çalışmaya başlayınca zamanınız az olur istediklerinizi yapmakta zorlanırsınız derlerdi. Aslında biraz da böyle oldu. 2017′ de okulun son dönemi Erasmus ile beraber bloga hiç bişey yazmaz oldum. Dönüşte araya askerlik iş arama derken çok zaman geçmiş. Okul bitti askerlik yapıldı. 2 yıldır aktif çalışan hayat boyu junior birisi olarak yazcam artık yazıları. Öncelikle eski blogumdaki yazıların Youtube mvc dersleri dışındaki dışındaki yazıların hemen hepsini çöpe gitti. Öğrendiklerim ve öğreneceklerim üzerine yukarıdaki kategorilerden sapmayarak zamanla 1 2 güncel kategori eklemeleriyle blogu güncel tutma gayretim olacak.

Ayrıca bir süre de React Native ile haşır neşir olduğum için blogun mobil uygulamasını hayata geçirmek bunu da yapabilirsem bir eğitim serisi şeklinde yapabilmeyi ve buradan paylaşmayı amaçlıyorum

Keyifli okumalar diliyorum.